2016 Camp Card Winners

2016 Camp Card Winners



Grand Prize Drawing Winner

  • Richard S. from East Trinity Trails Pack 386

Unit Drawing Winner

  • Pack 1036 from Duck Creek

Top District Winners 

Pack Troop
Gerardo N., Cimarron Steven B., Wisdom Trail
Emiliano M., Mustang Bernie A., Northern Trail
Jackson B., Wisdom Trail Alex O., Tejas Caddo
Brian S., Eastern Skies Tyler C., Duck Creek
Jacob L., Northern Trail Rickie W., Golden Arrow
Sam K., Duck Creek Tommy L., Northern Lights
Xavier P., Golden Arrow Chris L., Texas Skies
Alfred E., Northern Lights Jacob S., Eagle Trail
Jett M., Texas Skies Pearce D., Iron Horse
Danny F., Iron Horse Austin K., Lone Star
Aiden B., Lone Star Landon C., Texoma Valley
Caden C., Mountain Lake Sebastian A., Five Trails
Zeke T., North Star Nicholas L., Mountain Lake
  Keller R., North Star
  Griffin B., Southern Star

Top Cub Scout and Top Boy Scout/Venturer

  • Xavier P. - Golden Arrow, Cub Scout
  • Tyler C. - Duck Creek, Boy Scout

Top 100 Sellers - alpha order

Total Card Sales for the Top 100 = 24,006

Sebastian A., Troop 841 Bernie A., Troop 81
Alex B., Troop 259 Nick B., Troop 508
Shaylan B., Pack 211 Griffin B., Troop 512
Jackson B., Pack 785 Marshall B., Troop 77
Cameron B., Troop 77 Aiden B., Pack 135
Jason B., Troop 57 Sam C., Troop 496
William C., Pack 1020 Jeremy C, Troop 574
Nicholaus C., Troop 574 David C., Pack 161
Tyler C., Troop 1978 Caden C., Pack 202
Kannon D., Troop 57 Hayden D., Troop 226
Julian D., Troop 1776 Elijah D., Troop 57
Pearce D., Troop 77 Billy D., Pack 67
Christian D., Troop 57 Elijah D., Troop 226
Josiah D., Troop 226 Alfred E., Pack 421
Danny F., Pack 1290 Max F., Troop 1020
Thomas G., Pack 344 Jonathan G., Troop 57
Anthony G., Pack 67 Jonahan G., Troop 1000
Jacobe H., Troop 77 Tucker H., Pack 243
Stephen J., Pack 333 Colby J., Troop 77
Alexander J., Troop 51 Aaron J., Troop 1020
Daniel J., Troop 1020 Luke J., Troop 845
Sam K., Pack 1020 Austin K., Troop 310
Eddie K., Pack 1020 Koen K., Troop 219
Branden L., Pack 735 William L., Troop 1020
Chris L., Crew 339 John L., Troop 1188
Tommy L., Troop 226 Nickolas L., Troop 533
Parker L., Troop 1188 Tristen M., Pack 1020
Ryan M., Troop 787 Tristen M., Troop 842
Jett M., Pack 333 Sean M., Troop 226
Carson M., Troop 508 Colton M., Troop 77
Lucas M., Troop 1188 Matthew M., Troop 339
Jacob N., Troop 1776 Vincent N., Troop 1776
Dalton N., Troop 1020 Gerardo N., Pack 2009
Ethan O., Troop 51 Jackson P., Troop 841
Christian P., Troop 195 Tyler P., Troop 773
Alagan P., Troop 77 Aidan P., Troop 773
Walker P., Troop 842 Xavier P., Pack 200
Keller R., Troop 787 Leo R., Pack 548
Connor R., Troop 57 Trevor R., Troop 1020
Ruben S., Troop 57 Tulio S., Troop 1776
Connor S., Troop 57 Scott S., Troop 57
Thomas S., Troop 219 Conary S., Troop 51
Brian S., Pack 67 Jacob S., Troop 79
Michael S., Troop 79 Cayden S., Pack 1020
Dylan S., Pack 1020 Evan S., Troop 77
Evan S., Pack 735 Zeke T., Pack 1213
Miles V., Troop 57 Chase V., Troop 1299
Brian W., Pack 1020 Michael W., Troop 77
Jaden W., Troop 1776 Rickie W., Troop 1776
Harris W., Troop 416 Jonah W., Troop 57
Landon Z., Troop 1188  


2016 Weekly Winners listed here!

  • Week 1 Winner: Tucker H. from Duck Creek Pack 243
  • Week 2 Winner: Marshall B. from Iron Horse Troop 77
  • Week 3 Winner: Jacob S. from Eagle Trail Troop 79
  • Week 4 Winner: Ian R. from Five Trails Troop 508
  • Week 5 Winner: Garrett D. from East Trinity Trails Pack 163
  • Week 6 Winner: Kaden P. from Eastern Skies Troop 67
  • Week 7 Winner: Samantha L. from Exploring Post 1
  • Week 8 Winner: Travis B. from Texas Skies Troop 339
  • Week 9 Winner: Judah O. from Wisdom Trail Pack 355
  • Week 10 Winner: Itzman S. from Mustang Pack 2012
  • Week 11 Winner: Dawson F. from Duck Creek Pack 1988
  • Week 12 Winner: Donovan C. from North Star Troop 574

Social

 

Copyright

Powered by

 

Volunteer